Wyjątkowe prezenty personalizowane

personalizowany prezent zapakowany w pudełko

Moda na personalizowane prezenty nie przemija. Nawet klasyczny kubek może zamienić się w wymarzony upominek, jeśli wykonamy na nim własną dedykację lub umieścimy zdjęcie bliskiej osoby. Podoba ci się pomysł, aby swojej dziewczynie podarować niebanalny prezent z personalizacją? Okazji do tego na pewno nie brakuje. Od walentynek, poprzez święta, rocznice i powszedni dzień – czyli prezent wręczany bez okazji i powodu. Po prostu dlatego, że ta osoba jest dla ciebie ważna.

 

Propozycje ciekawych prezentów personalizowanych

Skarbonki z personalizacją. Któż z nas nie lubi pieniędzy. Być może nie dają one szczęścia, ale ułatwiają życie. Prezent w postaci ceramicznej lub szklanej skarbonki jest odpowiedni dla człowieka w każdym wieku. Można go wykorzystać do nauki oszczędzania u dzieci, a dorosłą osobę zmotywować do tego, aby rozsądniej gospodarowała domowym budżetem. Na skarbonce można również wykonać personalizowaną dedykację – życzenia, imię i nazwisko lub powiązane tematycznie motto.

Prawdziwa skarbonka powinna być jednorazowa. Czyli taka, z której można wyjąć pieniądze dopiero po jej rozbiciu. Musi być zatem wykonana ze szkła lub ceramiki i nie posiadać dodatkowych otworów, poza niewielką szczeliną, przez którą wrzuca się monety i banknoty. Kształt skarbonki również nie będzie problemem. Świnka skarbonka to już klasyka. W sprzedaży jednak występuje duże zróżnicowanie wzorów – skarbonka może być ciekawą dekoracją, która dopiero oglądana z bliska zdradza swoją prawdziwą rolę. Taki ciekawy upominek oraz wiele innych znajdziesz na https://suprizo.pl czyli sklepie z oryginalnymi prezentami personalizowanymi i nie tylko.

 

Kufle do piwa z dedykacją

Dzień ojca, dzień dziecka czy prezent dla brata. Kufel idealnie sprawdza się w tej roli. Chłodne piwo najlepiej smakuje pite wprost ze zmrożonego, szklanego kufla. Tak jak każdy z nas posiada ulubiony kubek, tak każdy mężczyzna powinien mieć swój osobisty kufel. Aby nikt nie miał wątpliwości do kogo należy, na jego powierzchni warto umieścić nadruk. Personalizowany nadruk na kuflu może obejmować imię i nazwisko, podobiznę lub życzenia. Grawerowanie laserowe to technika znakowania, która bez obaw może być stosowana do prezentów ze szkła.

Jest odporna na ścieranie, tworząc na powierzchni delikatne zmatowienie. Dedykacja pozostaje doskonale widoczna przez cały czas użytkowania kufla, również wtedy, gdy jest on zmywany w zmywarce. Kufel jest również ciekawym pomysłem na prezent dla różnych grup zawodowych, a szczególnie dla górników, obchodzących hucznie swoje święto – czyli Barbórkę, której zwykle towarzyszą imprezy – piwne biesiady. Atrakcyjna cena i duży wybór modeli to kolejny powód, dla którego warto zainteresować się kuflami.

Leave a Response

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1 thought on “Wyjątkowe prezenty personalizowane”

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!
%d bloggers like this: