Poznaj najciekawsze inspiracje prezentowe dla kobiety

Jak zaskoczyć ukochaną kobietę? Sposobów jest co najmniej kilka, można mieć przy tym pewność, że oryginalny prezent dla niej okaże się strzałem w dziesiątkę nawet, jeśli jego zakup wcale nie będzie się wiązał z wysokimi kosztami. Jak jednak znaleźć taki upominek? Oto kilka ciekawych propozycji.

skarbonka z nadrukiem prezent dla niej

Idealny prezent dla niej – kubek

Kubek jako idealny prezent dla niej może budzić początkowo lekki niesmak. Czy nie jest to jeden z najbardziej sztampowych upominków, na jakie się decydujemy? Rzeczywiście, kubki wręczane zarówno bliskim nam osobom, jak i klientom biznesowym i pracownikom, nie należą do rzadkości. Nie da się jednak ukryć, że w zdecydowanej większości przypadków są to prezenty pozbawione polotu. Tymczasem w modzie są dziś przede wszystkim kubki spersonalizowane i to właśnie na nie należy zwrócić uwagę.

Dzięki nowoczesnym technikom druku, dziś na kubku możemy umieścić praktycznie każdą grafikę lub treść. Może więc znaleźć się na nim zarówno nasze zdjęcie, jak i przekaz, często bardzo intymny. I to właśnie spersonalizowany nadruk jest tym, co wyróżnia kubki oryginalne. Owszem, wybór tego najlepszego, z pewnością będzie wymagał od nas zastanowienia się. Możemy mieć jednak pewność, że efekt końcowy będzie najlepszą nagrodą za nasze starania.

Inspiracje na prezent dla niej – skarbonka

Skarbonki należą do nieco zapomnianych, ale wyjątkowo sympatycznych prezentów. Namawiają do oszczędzania i coraz częściej robią to w naprawdę ciekawy sposób. Jeśli zdecydujemy się dodatkowo na taką, która w pewien sposób nawiązuje do osoby swojej przyszłej właścicielki, możemy liczyć na szczere rozbawienie i radość. Ponownie kluczem do sukcesu jest nie tyle koszt zakupu skarbonki, ile przekaz, jaki niesie ona za sobą. Można więc umieścić na niej informację o celu oszczędzania, o którym wiemy, że jest bliski kobiecie, którą chcemy obdarować.

Możemy też zamieścić sentencję lub zdanie zachęcające do oszczędzania lub sugerujące, co się może stać, gdy zaniedbamy odkładanie pieniędzy. Nawet dzieci nie traktują dziś skarbonek zupełnie serio, my również nie musimy więc dążyć do tego, aby upominek był odbierany śmiertelnie poważnie. Oczywiście, zawsze dobrze jest wrzucić do niej przynajmniej grosik na szczęście. Więcej pomysłów na prezent dla niej znajdziesz tutaj: https://suprizo.pl/prezent-dla-niej-c43.

Leave a Response

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!
%d bloggers like this: