Upominki na rocznice ślubu – TOP 5 pomysłów!

Ile to razy zdarzyło się wam, że zostaliście zaproszeni na rocznicę ślubu swoich rodziców, lub znajomych i mimo że znacie ich od wielu lat, to co roku zastanawiacie się co kupić rodzicom na 20 rocznicę ślubu lub co kupić znajomym na rocznicę ślubu? Tymczasem rozwiązanie jest proste. Zamiast stereotypowych i uniwersalnych prezentów, warto postawić na nieszablonowe rozwiązania.

Rocznica rodziców pomysły na prezenty

Przede wszystkim pomysł na prezent na rocznicę ślubu dla rodziców nie musi być corocznym banałem czy rytuałem. Zamiast kupować krawat dla ojca, zmieniając co jakiś czas jego kolor, czy jego ulubione wino lub też zasłony dla mamy, dużo korzystniej będzie wybrać coś, co z jednej strony będzie kierowane bezpośrednio do rodziców, a z drugiej zostanie przez nich zapamiętane, jako prezent wyjątkowy, kierowany prosto z serca.

Oryginalny prezent na rocznicę to na przykład dwa kubki, które mogą zostać opatrzone napisem, choćby wyznaniem miłości do żony i do męża. Doskonałym rozwiązaniem są też na przykład koszulki z podobiznami rodziców i podpisem „z okazji 20 rocznicy ślubu”. W zależności od tego, jak uznamy to za stosowne, sam przekaz na kubku czy koszulce możemy bardziej spersonalizować, lub uczynić nieco neutralnym.

Pomysły na prezent na rocznicę ślubu znajomych

Jeszcze więcej wątpliwości mamy zazwyczaj, jeśli chodzi o pomysł na prezent na

prezent na rocznicę dla znajomych

rocznicę ślubu znajomych. Tutaj nie możemy sobie pozwolić na zbyt intymne prezenty, a z kolei kupienie czegoś drogiego, może zostać uznane za niestosowne. Postawmy zatem na uniwersalność i funkcjonalność prezentu. Może to być na przykład poduszka, która przyda się w każdym domu i znajdzie miejsce w każdym pokoju.

Dodatkowo możemy ją opatrzyć stosownym napisem lub po prostu życzeniami. Niezłym rozwiązaniem są plakaty. Ładnie oprawione i przedstawiające ulubiony film obojga znajomych lub też miejsce, które jest im szczególnie, zwłaszcza jako parze małżeńskiej bliskie. Jeśli chcemy, żeby nasz prezent był odpowiednio spersonalizowany, to możemy wykonać nadruki na kubkach, kuflach do piwa czy nawet skarbonce.

Leave a Response

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!
%d bloggers like this: